Szanowny kliencie,

Niniejsza strona prezentuje informacje dotyczące państwa Umowy o Zarządzanie Danymi („Umowa”), na przykład co należy zrobić, jeżeli chcielibyście państwo rozwiązać umowę.

W przypadku dodatkowych pytań możecie państwo skontaktować się z organizacją obsługującą sprzedaż u dowolnego autoryzowanego dealera pojazdów ciężarowych Volvo.

Zawarcie i podpisanie przez państwa Umowy o Zarządzanie Danymi jest potrzebne w celu świadczenia usług powiązanych. Wersję warunków do Umowy o Zarządzanie Danymi, którą państwo podpisaliście (która została wskazana na stronie 1 umowy) można znaleźć w tym miejscu.

Rozwiązanie

W przypadku jeżeli chcielibyście państwo rozwiązać Umowę o Zarządzanie Danymi, proszę wypełnić formularz umieszczony poniżej, podpisać go i wysłać zeskanowaną kopię do państwa dealera.

Zmiana właściciela

W przypadku zbycia państwa pojazdów, należy poinformować nowego właściciela, że musi on podpisać Umowę o Zarządzanie Danymi z Volvo Truck Corporation. Jeżeli nowy właściciel nie potwierdził państwu, że podpisał rzeczoną umowę, proszę wypełnić formularz umieszczony poniżej, podpisać go i wysłać zeskanowaną kopię na adres: connected.services@volvo.com